השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  קישוט בלונים

  עם בלונים אפשר בצורה מרשימה להכניס עיצוב וחיים לכל אירוע באשר הוא. בטח יצא לכם לראות שער הבנוי מבלונים שמעטר את הכניסה לאירוע מסוים. מדובר בקישוט בלונים נפוץ מאוד בחתונות, בריתות ובאירועים נוספים. לצד שער בלונים קיימות אפשרויות רבות נוספות של קישוט בלונים כמו למשל עיצוב קיר בבלונים או קישוט מיטה בהפתעה לרגל חגיגות יום הולדת. מבחר האפשרויות הוא עצום ובלי נגמר, ולכם נותר רק לבחור את הקישוטים שאתם רוצים ולהזמין חברת בלונים שתגיע למקום האירוע להקים את העיצוב. תוכלו כמובן גם להתייעץ עם איש מקצוע שמבצע את קישוט וסידור הבלונים על מנת לקבל אופציות שונות אפשריות.

   

  יתרונות של קישוט בלונים

  קישוט בלונים באירועים מהווה אופציה מרשימה ומקסימה שיוצקת בן רגע לכל חלל האירוע נופך חגיגי ומהודר, בלי הרבה מאמץ. את קישוט הבלונים והעיצוב מתאימים כמובן לתוכן האירוע ולגודלו של החלל. אין חלל שלא יתאים עבורו סידור וקישוט בלונים, וזה מה שיפה בבלונים – שתמיד ניתן לבחור  את כמות הבלונים, הצבע, הגודל, והחיבור ביניהם כדי לקבל את התוצאה הרצויה.

   

  הצבעים

  אחד הדברים שאנשי מקצוע בתחום מבצעים הוא התאמת צבעים. כמובן שלא יוצקים לקישוט בלונים את כל הצבעים הקיימים אלא בוחרים את מה שמתאים, תוך שילובי צבעים והכמויות הנכונות. כך למשל עבור אירוע עסקי צבעי הבלונים והצורות יהיו שונים מאירוע שהוא מסיבת יום הולדת לקטנים. כמובן שקישוט הבלונים נעשה בהתאמה לכל הקונספט של האירוע, ובהתאמה לחלל המקום.

   

  הגודל

  במידה וחלל האירוע גדול עם תקרות גבוהות הרי שיתאימו במקרה הזה בלונים מאוד גדולים, ואם מדובר על חדר הילדים בבית להפתעת יום הולדת הרי שבמקרה הזה יתאימו בלונים קטנים יותר. באירועים שונים בהם יש ריהוט כמו שולחנות וכיסאות ניתן גם לקשור לריהוט בלונים עם סרטים בעיטורים שונים, ולהוסיף באופן הזה נופח עיצובי נוסף לאירוע כולו.

  כמובן שגם התקציב משפיע על קישוט בלונים. סידור וקישוט בלונים לאירוע עם תקציב ענק יהיה שונה כמובן לעומת תקציב קטן יותר. לכל תקציב ניתן להתאים את עיצוב וקישוט הבלונים האולטימטיבי.

   

  קישוט בלונים ליום הולדת - הדלאלים

   

  קישוט בלונים ליום הולדת

  אחד האלמנטים שמאפיינים כל מסיבת יום הולדת באשר היא אלו הם הבלונים. כמעט ואין חגיגת יום הולדת בלי בלונים, ובצדק. בלונים מאפשרים לקשט ולעטר כל יום הולדת בצורה מהירה וקלה, וניתן לשדרג מאוד את עיצוב האירוע עם קישוט בלונים מקצועי. קישוט בלונים ליום הולדת מאפשר לשלב דמויות, קישוטי קיר, עיטורים לריהוט, שער קבלת פנים בכניסה למקום ועוד. יש אין ספור אפשרויות ובכל אירוע ניתן לשלב קישוט וסידור בלונים בהתאמה לצרכים שלכם לאופי האירוע.

   

  דמויות ובובות

  אחת האפשרויות שילדים מאוד אוהבים היא לשלב דמויות ביום ההולדת. הדמות עשויה מבלונים וניתן לשלב דמוית מסרטים וסדרות וגם צורות כמו לבבות, זר פרחים, כתר או אפשרויות נוספות. אפשר לשלב דמויות קלאסיות או דמויות עכשוויות – בגדלים שונים.

   

  אותיות ומספרים

  אפשרות אהובה מאוד היא לשלב קישוט בלונים ליום הולדת של מספרים ואותיות. המספרים מסמלים את גילו של חוגג יום ההולדת, והאותיות את שמו של החוגג. ניתן להזמין קישוט בלונים לקיר שנושא את שמו של חוגג השמחה, ואפשר לחבר למיטה או לשער הכניסה מספרים מרחפים של הגיל. יש המון אפשרויות ובהתאם לתקציב אפשר לשלב מספר עיצובים באירוע.

   

  יום הולדת למבוגרים

  עבור מבוגרים אפשר לשלב קישוט בלונים ליום הולדת לבקבוק שמפנייה או יין. אפשרות זו של קישוט בלונים לשתייה חריפה מאפשר לשדרג את האירוע והוא מספק נוכחות לשולחן המזון ולעמדת השתייה. ניתן באופן הזה גם לקשט את עמדות הבר שבאירוע בצבעים מתאימים עם בלונים קטנים וגדולים. שער כניסה הוא גם אפשרות מצוינת שגם מזמינה את האורחים להצטלם על רקע השער ולשתף את התמונות. שערי כניסה ניתן לעצב במספר רב של אפשרויות ומדובר בקישוט בלונים מרהיב שמשדרג את חזית האירוע.

   

  קישוט בלונים ליום הולדת במחיר משתלם

  גם עבור כנסים, ימי עיון ותערוכות משלבים קישוט בלונים שמכניס אור וצבע. בלונים הם תוספת נהדרת לעמדות מכירה והתעניינות, הם מאפשרים לעטר גם את התקרה וכל אזור אחר. הבלונים אינם מסוכנים, הם קלי משקל ולא דורשים הכנה לוגיסטית מורכבת לצורך העיצוב והקמת קישוט בלונים באירוע.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר