השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  סידור בלונים לברית

  ברית ובריתה הם אירועים מרגשים מאוד, עם הרבה אור ושמחה. תוכלו בקלות להכניס לאירוע עיצוב ויוקרה עם סידור בלונים לברית. סידור בלונים לברית כולל לרוב שער כניסה לאירוע העשוי מבלונים בצבעים שונים (לרוב שני צבעים משולבים), קישוטי בלונים לשולחנות או לכיסאות, וקישוט בלונים לעגלת הרך הנולד.

   

  סידור בלונים לברית ובריתה

  סידור בלונים לברית ובריתה הם די דומים כאשר ההבדל העיקרי ביניהם הוא בבחירת הצבעים. יש הורים שמעדיפים לבן הילוד צבעים כהים ולתינוקת שנולדה צבעים בהירים, אך מדובר ממש בעניין של טעם וריח, וכל מארגן אירוע בוחר את הצבעים שמתאימים עבורו. ניתן לשלב כל צבע שתרצו עבור סידור בלונים לברית ולבריתה, וקיימים גם צבעי יוניסקס לבחירתכם. סידור בלונים לברית כולל גם צורות מיוחדות של בלונים שתוכלו לשלב כמו צורה של עגלת תינוק, סוס פוני, מיקי ומיני מאוס, כוכבים, ירח, שמש וצורות נוספות בגדלים שונים. בלוני צורה הם חלק מסידור בלונים שתוכלו לרכוש עם חבילת סידור בלונים לאירוע מרהיב.

   

  המחיר

  העלות עבור הזמנת סידור בלונים לברית או לבריתה משתנה בהתאם לחבילה שתבחרו, וגם בהתאם לתוספות או העדפות ספציפיות. כמות הבלונים, גודלם, איכותם והיקף הסידור משפיעים כמובן על המחיר.

   

  טיפים

  ניתן גם לשלב בלוני הליום ובלונים עם מילויים שונים של כוכבים או צורות זוהרות למשל. סידור בלונים לברית משדרג כל ברית, ומוסיף שמחה נוספת עם צבע ורעננות לאירוע עצמו. הקפידו לשריין סידור בלונים לברית בהזדמנות הראשונה שבה סגרתם מקום ותאריך לאירוע, על מנת להבטיח את מקומכם בסידור הבלונים. סידורי בלונים גם מאפשרים לכם לעטר ולקשט את חלל הבית – במידה ובחרתם לקיים את הברית באופן אינטימי בבית, ולא באולם אירועים. לכל חלל ולכל סגנון ניתן לצקת את עיצוב הבלונים המתאימים שכולל עיצוב, קישוט, סידור וכיוונון.

  ולא רק לברית ובריתה, אלא גם לימי הולדת, מסיבת רווקות או רווקים, כנסים, ימי עיון, ולמעשה לכל אירוע שמחה באשר הוא ניתן לשלב סידור בלונים מתאים לתוכן ולקונספט. סידור בלונים מקצועי הוא זה שיעשה את ההבדל באירוע שלכם.

  מוזמנים להתרשם

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר